Stoiska reklamowe

Kategoria: Systemy prezentacyjne » Stoiska reklamowe

Powiększ: Standard

Standard

Stoiska do degustacji i promocji niezastąpione narzędzia podczas akcji promocyjnych. Atrakcyjny wygląd stoisk i ich funkcjonalność to niezaprzeczalne zalety naszej oferty. Oferujemy trzy rodzaje stoisk: plastikowe, modułowe - zbudowane w systemie Flexiframe oraz tekturowe. Wszystkie modele są wygodne w użytkowaniu i transporcie. Każde stoisko poprzez indywidualną, kolorową grafikę zyskuje efektowną i niepowtarzalną oprawę, poprzez co promowane towary i sama promocja pozytywnie i głęboko zapadają w świadomości potencjalnych klientów.

zapytanie ofertowe

Powiększ: Goliat

Goliat

Jedno z największych stoisk znajdujących się w naszej ofercie. Duży front i szyld daje doskonałą możliwość wyeksponowania grafiki. Blat z obramowaniem zapobiega zsunięciu się znajdujących się na nim przedmiotów. Istnieje możliwość szybkiej wymiany grafiki bez demontażu stoiska. Stoisko może posiadać jedną lub dwie półki ułatwiające przechowywanie produktów i materiałów reklamowych

zapytanie ofertowe

Powiększ: Ekostand

Ekostand

Estetyczne, funkcjonalne i tanie stoisko do degustacji i promocji. Niezwykle łatwe w montażu, wygodne w transporcie i użytkowaniu. Niezastąpione narzędzie podczas akcji promocyjnych. Wykonane z tektury, posiada drewniany blat, opcjonalnie blat może być także wykonany z trwałej tektury pięciowarstwowej. Dopracowana konstrukcja stoiska zapewnia jego stabilność. Standardowo stoiska oferowane są w kolorze białym. Istnieje możliwość wykonania indywidualnej grafiki (offset lub druk cyfrowy). Stoisko jest zapakowane w torbę transportową. Całkowita waga stoiska wynosi ok 5kg.

zapytanie ofertowe

Powiększ: Flexiframe

Flexiframe

Stoisko wykonane w systemie FLEXIFRAME. Korzystając z kolorowych profili oraz płyt wypełniających ramy można łatwo i bez dodatkowych kosztów uzyskać ciekawe, barwne stoisko. Konstrukcja umożliwia łatwą wymianę grafiki. Szyld może być zamontowany z przodu lub z tyłu blatu. Stoisko dostępne jest w wersji z półką lub bez półki. Akcesoria dodatkowe: dostawka powiększająca blat roboczy, kółka.

zapytanie ofertowe