SnapUp

Kategoria: Systemy prezentacyjne » SnapUp

Powiększ: Efekt

Efekt

Efekt jest ekskluzywnym modelem ściany SnapUp (produktem z najwyższej półki). Krzyżowe wzmocnienia dają maksymalną sztywność i stabilność konstrukcji oraz zapewniają idealnie mocowanie grafiki. Efekt jest dostępny w tradycyjnym dla ścian typu pop-up łukowatym kształcie, który zapewnia maksymalny efekt graficzny.

zapytanie ofertowe

Powiększ: Atut

Atut

Atut jest uniwersalnym modelem SnapUp. Oferowany jest w bardzo przystępnej cenie. W konstrukcji, tak jak w tradycyjnych systemach pop-up, nie zastosowano krzyżowych wzmocnień. Atut może mieć kształt łukowaty, prosty lub cylindryczny.

zapytanie ofertowe

Powiększ: Atut Wieże

Atut Wieże

Wieże SnapUp oparte są na konstrukcji ATUT. Przypominają tradycyjne słupy reklamowe, dając jednocześnie wyjątkową przestrzeń ekspozycyjną. W ofercie znajdują się dwie wieże o wysokościach: 222 cm oraz 295 cm
i średnicy 65 cm.

zapytanie ofertowe

Powiększ: Info Up

Info Up

InfoUp to nowoczesny produkt na rynku systemów pop-up. Łącząc funkcje eleganckiej lady informacyjnej z grafiką oraz stojaka na ulotki - tworzy estetyczny punkt informacyjny, który doskonale funkcjonuje samodzielnie, a także bardzo dobrze komponuje się z innymi systemami wystawienniczymi. W ofercie znajdują się dwa modele Info-Up-ów: z trzema półkami o całkowitej wysokości 102 cm oraz z czterema półkami o całkowitej wysokości 135 cm. Całość - konstrukcja z grafiką pakowana jest w poręczną torbę transportową.

zapytanie ofertowe