BannerUp

Kategoria: Systemy prezentacyjne » BannerUp

Powiększ: Original

Original

Idealne narzędzie na wszystkie wystawy, konferencje, promocje, a także w punktach obsługi klienta. Przygotowanie prezentacji trwa niecałą minutę, banner bardzo szybko wyciąga się z estetycznej kasety, która jest również doskonałą ochroną dla prezentowanej grafiki.
Kasety dostępne są w kolorach srebrnym i antracytowym.

zapytanie ofertowe

Powiększ: Plus

Plus

BannerUp PLUS to idealne rozwiązanie i nieocenione narzędzie na wszelkich wystawach, spotkaniach, konferencjach i promocjach. Wystarczy niecała minuta i mamy gotowe tło do profesjonalnej prezentacji. Nowoczesny design kasety, możliwość samodzielnej wymiany grafiki, wygodny transport (kaseta sprzedawana jest z wygodną torbą transportową) oraz atrakcyjna cena to kolejne atuty nowego produktu, który z pewnością znajdzie Państwa uznanie.

zapytanie ofertowe

Powiększ: Lite

Lite

Dostępny w wersji jednostronnej jak i dwustronnej banner o prostej konstrukcji, na którą składają się: podstawa, teleskopowy maszt oraz aluminiowe listwy mocujące. W zależności od potrzeb można zamocować grafikę o wymiarach: od 150 do 230 cm wysokości i 88 cm szerokości. Różną wysokość grafiki umożliwia teleskopowy maszt. Całość zapakowana jest w opakowanie z materiału. Istnieje możliwość zakupienia torby transportowej. Waga zestawu jednostronnego to 1,6 kg a dwustronnego 2,2 kg.

zapytanie ofertowe

Powiększ: X Banner

X Banner

Jest to idealny stojak do prezentacji grafiki. Prosta a zarazem trwała konstrukcja wraz z bannerem tworzą idealne narzędzie promocyjne. Konstrukcja wraz z grafiką pakowana jest w wygodny pokrowiec. X BANNER dostępny jest w wymiarze 60 x 160 cm.

zapytanie ofertowe