Nasze produkty
Prezentacja Gmin i Firm - dodatek do Gazety Wyborczej Jest to nasz dodatek reklamowy, który ukazał się w piątek, 2 czerwca 2006 roku, na łamach Gazety Wyborczej w wydaniu magazynowym z programem telewizyjnym.

Nakład piątkowy Gazety Wyborczej wynosi 55000 egzemplarzy, a po Gazetę Wyborczą w zasięgu Trójmiejskim sięga ponad 160 tysięcy osób.

Zasięg wydania objął Trójmiasto, Elbląg, Słupsk, Kaszuby, Powiśle, Kartuzy.
Ścienny plan miasta Koszalina Produkt przedstawiający plan miasta Koszalina. Format wydania B-1, lakierowany i zakończony listwami. Edycja -> marzec-kwiecień 2006. Wydanie sfinansowane z reklam, format modułu 135x60mm. Nakład 3 tysiące egzemplarzy
Ścienny plan miasta Słupska Format wydania B-1, lakierowany, zakończony listwami. Przedstawia plan miasta Słupska. Edycja -> luty-marzec 2006. Wydanie sfinansowane z reklam, format modułu 135x60mm. Nakład 3 tysiące egzemplarzy. Kolportaż darmowy.
Ścienny kalendarz - Słupsk W wydaniu plakatowym B-1 zamieszczone zdjęcie Słupska oraz kalendarz. Estetyczne regionalne wydanie kalendarza, w którym przeznaczone jest 12 modułów na reklamę - format 135x60mm.
Ścienny plan miasta Ustki z kalendarzem na cały rok Produkt wydawany raz w roku zawierający szczegółowy plan Ustki oraz kalendarz na dany rok. W wydaniu corocznie prezentowane są firmy, które uczestniczą przy tworzeniu publikacji.
Strona: 1 2 3 4 z 4